Панель виклику Intercom IM-10

Intercom IM-10_blueПанель виклику Intercom IM-10 – це компактна індивідуальна панель в стандартному форм-факторі «Башта». IM-10 – це гармонійний баланс між бюджетною ціною, функціональними можливостями і технічними характеристиками. Панель призначена для спостереження за вхідною зоною і організацією голосового зв’язку з відвідувачем з подальшим (але не обов’язковим) відкриванням замка дверей.

У IM-10 вбудована кольорова камера з CMOS матрицею і роздільною здатністю 420 ТВл. Кут огляду камери досить великий, а саме 57° по горизонталі х 46° по вертикалі. Зображення в темний час доби буде достатнім для ідентифікації вашого відвідувача, завдяки наявності ІЧ підсвічування камери. Також окремо підсвічується кнопка виклику.

У панелі антивандальний корпус із ступенем захисту IP65. Це означає, що панелі абсолютно не загрожують пил або дощі. Об’єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Панель ІМ-10 представлена в трьох кольорах: класичний чорний, а також жовтий та блакитний.

Діапазон допустимих робочих температур -40 – + 50 °С чітко вказує на те, що ви можете встановити цю панель як в приміщенні, так і на вулиці.
IM-10 відмінно підійде для монтажу перед воротами приватного будинку, біля входу до офісу або навіть як додатковий захист перед дверима в вашу квартиру.

Панель комплектується поворотним кронштейном, козирком, набором дюбелів і гвинтів для кріплення, а також інструкцією з експлуатації.

Панель ІМ-10 чудово сумісна практично з усіма 4-х провідними відеодомофонами більшості виробників.

  ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матриця: Кольорова, 1/4″ CMOS
Роздільна здатність: 420 ТВл
Стандарт: PAL
Режим виклику: Двосторонній зв’язок
Тривалість виклику: В залежності від моделі домофону
Підсвічування кнопки виклику: Так (в режимі очікування – в залежності від моделі домофону)
Мін. освітленість: 0 Люкс
Тип підсвічування: ІЧ підсвічування
Живлення: 12В (від монітора)
Діапазон робочих температур: -40…+50 °C
Розміри: 42×140×30 мм