Технічна підтримка

Техническая поддержка - intercom.uaМи відкриті для спілкування з вами!

Технічна підтримка наших клієнтів є дуже важливим питанням для нас. Ми з повагою ставимося до всіх наших клієнтів і прагнемо максимально швидко допомогти вирішити будь-які питання, пов’язані з функціонуванням пристроїв ТМ Інтерком. Крім цього, ми завжди готові допомогти вам з вибором того чи іншого пристрою, розповімо про всі його переваги або відмінності від інших моделей. Наші співробітники беруть на себе відповідальність з порадою вибору якогось певного пристрою,лише після того, як повноцінно вивчать ваші побажання і потреби, а також майбутні умови роботи панелі або монітора.

Після спілкування з нашими фахівцями ви залишитеся задоволені тим, як швидко і якісно було розглянуто ваш запит, і які рішення були запропоновані.

Ви можете залишити всі свої побажання, пропозиції або питання щодо нашої роботи, пристроїв ТМ Інтерком або сайту, будь-яким зручним для вас способом і навіть особисто, прийшовши в наш сервісний центр. І будьте впевнені, що ваш дзвінок або e-mail не залишаться без належної уваги.