Наша команда

Наша команда - intercom.uaДомофонні системи – це різноманітна команда з досвідом роботи в 312 років! Ми ретельно підрахували досвід усіх наших співробітників і у нас вийшла така чимала цифра. Від фахівця з відновлення деталей машин до інженера з безпеки – ми всі такі різні, але нас об’єднує наявність таланту і любов до України. 17 повністю знищених в ході експериментів пристроїв, 59 безсонних ночей, 198 літрів випитої кави, 1395 працегодин і ми з гордістю і надією представляємо вам власний бренд, над яким працювали наші кращі фахівці – Інтерком.

intercom_1Інтерком – це, перш за все продукти, орієнтовані на людей, на наших співвітчизників, на пересічного жителя нашої з вами улюбленої країни. Ринок домофонії зараз переповнений величезною кількістю відеодомофонів і різних панелей виклику. Їх усіх об’єднує одне – ціна, яка для більшості з нас, на жаль, занадто висока. І в цей непростий час, ми хочемо голосно заявити, що безпека повинна бути доступною.

Концепція Інтерком – це максимальне збереження якості та функціональності пристроїв за дуже привабливою ціною. Так як за плечима у нас 15 років практичного досвіду на ринку, об’єднавши всі основні потреби і побажання своїх споживачів, ми перетворили їх в можливості.

intercom_2Весь процес розробки кожного пристрою, починаючи від дизайну упаковки і закінчуючи ідеєю встановити справжні українські мелодії на виклик, відбувається тут, в нашій рідній Україні. Адже жоден китаєць чи італієць не зрозуміє бажання і потреби українців, так як це зробимо ми. Саме з цієї причини, компанією Домофонні Системи було прийнято рішення проводити всю розробку в Україні і працювати на український ринок. Виробництво пристроїв відбувається на великих заводах в Китаї, де йде жорсткий контроль стандартів якості, а вся ідеологія розробки – в Україні. Ми також як і ви, дуже любимо свою країну і бажаємо їй розвитку і процвітання. І в наших силах допомогти їй в цьому! З любов`ю та турботою.

З ТМ Інтерком ви точно залишитеся задоволені своїм вибором.