Відеодомофон Intercom IM-02

Intercom IM-02_silver-blackIntercom IM-02 – це домофон, який підкорить вас з першого погляду. Корпус виконаний з відполірованого пластику та скла. У нього 7-ми дюймовий TFT РК дисплей з відмінною передачею кольорів. Ви легко роздивитесь всі важливі деталі на такому екрані. Роздільна здатність дисплея – 800×480. Керування пристроєм здійснюється за допомогою сенсорних кнопок, розташованих праворуч від екрану. Домофон має інтуїтивно просте меню та дружній інтерфейс, тому ви легко розберетеся з його налаштуваннями.

Розробники потурбувалися про ваш комфорт, і забезпечили IM-02 вбудованим блоком живлення. Це значно полегшить установку пристрою, якщо ви вже зробили ремонт і не хочете думати, як і де прокласти нові дроти. IM-02 передбачає настінний накладний спосіб монтажу. Розміри пристрою досить невеликі – 236×142×14 мм. Домофон представлений в двох кольорових комбінаціях: білий + срібло та чорний + срібло.

Дана модель має вбудовану пам’ять, якої вистачить на 100 кадрів ваших відвідувачів, а також слот для MicroSD карти пам’яті з максимальним об’ємом 32 Гб. Майте на увазі, що рекомендується використовувати карти не нижчі 10-го класу.

Для розширення вашої домофонної системи ви можете підключити додаткові камери відеоспостереження, ще одну панель виклику крім основної і також ще 3 монітори для роботи в інтеркомі.

  ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дисплей: 7″ TFT РК-дисплей
Роздільна здатність екрану: 800×480
Стандарт: PAL/NTSC
Режим виклику: Двосторонній зв’язок
Тривалість виклику: 60 сек
Вбудована пам’ять: 100 фото
Формат знімків: Стандартний формат JPEG
Розширення пам’яті: MicroSD карта (макс. 32 Гб) не нижче 10-го класу
Макс. струм в режимі очікування: 200 мА
Макс. струм в робочому режимі: 500 мА
Живлення: Вбудований блок живлення; зовнішній блок живлення (DC 12V) – опція
Діапазон робочих температур: 0 +50 °C
Спосіб монтажу: Накладний