Відеодомофон Intercom IM-01L

Intercom IM-01_whiteIntercom IM-01L – це кольоровий домофон в мініатюрному корпусі, який виділяється не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і функціональними можливостями.

У нього 4-х дюймовий TFT РК дисплей з підвищеною передачею кольорів та роздільною здатністю 320×240 пікселів. У монітора є роз’єм для підключення пристрою до ТВ для того, щоб ви могли дивитися зображення з панелі виклику на екрані телевізора.

Для того, щоб розширити свою домофонну мережу з однієї панелі і монітора в щось більше, ви можете підключити до IM-01L додаткові пристрої. Це: одна камера відеоспостереження і ще одна додаткова панель виклику. Крім цього, ви можете об’єднати до 4-х моніторів в одній системі в інтеркомі.

Ви можете вибрати пристрій в кольорі, який найбільше підійде під інтер’єр вашого приміщення – білий або чорний. Дана модель передбачає настінний накладний монтаж. Розміри пристрою – 125×189×20 мм.

IM-01L – це унікальна пропозиція в бюджетному сегменті ринку домофонії, так як з огляду на всі технічні характеристики даної моделі, ви побачите, що ціна на IM-01L значно нижча, ніж на інші моделі навіть з меншим за розміром екраном.

  ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дисплей: 4″ TFT РК-дисплей
Роздільна здатність екрану: 320×240
Стандарт: PAL/NTSC
Режим виклику: Двосторонній зв’язок
Меню: Немає
Тривалість виклику: 75 сек
Макс. струм в режимі очікування: 200 мА
Макс. струм в робочому режимі: 500 мА
Живлення: 100 – 240 В
Діапазон робочих температур: 0 +50 °C
Спосіб монтажу: Накладний